Jojojo

Jojojo

Jojojo | Dobrú noc!

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
jojojo
Gulášovská dilema a.k.a Nikto nie je proti U.S. Zdroj: flinkliv.com
 
vsetkovklude
vsetkovklude | 9.1.2022 19:36

Ale ty si nechcel hľadať "common ground", ty si tam prišiel s tým, že sme všetci nesvojprávni blázni a ešte hráš ublíženého? LOL


Eamileann
Eamileann | 9.1.2022 19:38

A nechaj ma hádať - Ty s Jajom, Valiantom, Nepochopom a zopár ďalšími si ten modrý, však máš taký pocit? :) Spomeň si na to, až budeš zase raz bez dôkazov a nepravdepodobného motívu démonizovať mimovládky a štandardné médiá, až bude Valiant šíriť bludy o očkovaní a Jajo primitívne útočiť na prezidentkinu dcéru, ktorá s politikou nemá absolútne nič spoločné... A spomeň si na výrok "let's listen to each other", až zase raz budeš bez vysvetlenia ignorovať všetky argumenty, čo sa Ti nehodia do tej konšpiračnej skladačky, a na naše otázky miesto vysvetlenia veci odpovieš, že máme vymyté mozgy progresívnou propagandou zo štandardných médií...


Xytrolin
Xytrolin | 9.1.2022 19:43

Najväčší gól do vlastnej brány je vlastne odvolanie sa na historickú skúsenosť, ktorá nám ale ukazuje, že "si proti nám" najviac používali vlastne komunisti, a to vo všetkých štátnych útvaroch po svete :)


Jojojo
Jojojo | 9.1.2022 19:52

Eamileann, nefabuluj. Vieš, kto je to Lívia Pavlíková a čo si užila od zomrákov a podobných slušňákov? Mala vtedy ešte menej rokov ako prezidentkina dcéra. Dôkazy o inkriminovaných mimovládkach nájdeš v ich výročných správach.
vsetkovklude:


Len tak
Len tak | 9.1.2022 19:55

Klerofašista, zalez pod kameň.


vsetkovklude
vsetkovklude | 9.1.2022 19:58

Haha, naziLívia z Kulturblogu, dievča čo si online kaká do pusy? To sú dve neporovnateľné veci, starec :D


musimreagovat
musimreagovat | 9.1.2022 20:03

Priznám sa, musela som si zistiť kto je Lívia Pavlíková. To sa predsa porovnávať nedá, toto dievča sa predsa dobrovoľne medializovalo. Na rozdiel od prezidentkinej dcéry, ktorá sa venuje modelingu a žiadne politické vyhlásenia nemala.


Jojojo
Jojojo | 9.1.2022 20:05

Niekto si myslí, že 16-ročná Lívia je nazi, preto sa na nej môžu vyriadiť? To nebolo nevinné robenie si srandy z jej názorov, ale nechutné rádoby-vtipné útoky. Ďaleko horšie, ako to, kvôli čomu úderka vyskakovala tri metre do vzduchu v prípade Emmy.

Nesvojprávni blázni...


Eamileann
Eamileann | 9.1.2022 20:08

No, slečna Lívia sa angažovala politicky sama viac než dosť, nikto ju neosočoval za to, že je dcérou nejakého politika. Terčom bola jej hlúposť, nie jej výzor. Ale súhlasím, že inou reakciou sa mohlo dosiahnuť aj niečo lepšie než jej totálna radikalizácia. Inak ale krásny príklad toho, ako spájaš nespojiteľné a ignoruješ zvyšok. Len tak ďalej, Teba to musí veľmi baviť :D

@Len tak, prosím prestaň kaziť úroveň diskusie, hoc by si aj hovoril pravdu... dávaš im pocit, že sú morálne lepší, lebo oni Tebe nenadávajú ako Ty im. A tým dosiahuješ potrebný opak toho, čo by si asi chcel... Ak budeš mať chuť napísať nejakú nadávku, choď si radšej zaboxovať...


vsetkovklude
vsetkovklude | 9.1.2022 20:13

Jojojo, priznám sa, dcéra prezidentky sa mi v úlohe modelky nepáčila, priemerné dievča s výraznou kozmetickou vadou. Ale Lívia sa mi nepáči pre jej stupídne a obmedzené názory, ktoré dobrovoľne prezentuje, však ju zotrela aj transka. Toto sú 2 neporovnateľné prípady a len mentálne obmedzený človek to nevidí...


Jojojo
Jojojo | 9.1.2022 20:31

Eamileann, skús ísť poučovať Zomrákov, Lentakove nadávky nemajú tisíce zdieľaní.
https://www.nit...va-nn2.jpg.webp


ja-som ja
ja-som ja | 9.1.2022 20:52

No to si teda dal príklad.. porovnávaš dve neporovnateľné dievčatá, jedno je terčom posmechu a hejtu pre výzor, druhé pre hlúposť. Lívii nikto nekázal angažovať sa v kulturblogu. Videl som pár minút jej videa, napriek veku už dosiahla podobný stupeň debility ako Kotleba.
Škoda reagovať..


Eamileann
Eamileann | 9.1.2022 21:24

A jeden malý potlesk Jojojovi za to, ako zase dokázal odviezť diskusiu od toho, akým spôsobom sám polarizuje spoločnosť, hoci sám seba vníma v roli obete, na nič-nevypovedajúce konštatovania o blbosti jednoho pomýleného dievčaťa. Miesto toho by to chcelo skôr príklady z minulosti ideálne aj s odkazmi, ako tento morálny maják Jojojo sám rozdeľuje ľudí na svojich a tých druhých (v extrénnom prípade všemohúci ONI), odmieta odpovedať na racionálne otázky a sám hlása bez dôkazov bludy, čo šíria nenávisť voči iným ľuďom i zdravému rozumu (guláš je ich plný). Aby sme mu, chudákovi zablúdenému, pomohli nájsť tú pravdu, čo tak usilovne hľadá :P


vsetkovklude
vsetkovklude | 9.1.2022 21:27

Pif paf puf :D


Jojojo
Jojojo | 9.1.2022 21:34

ja-som ja, ani teba nikto nešikanuje reťazovými hejtami na FB. Nechávame ťa žiť aj s hlúpymi názormi...
A Taraba nepísal nič o jej výzore - ako si to kto vysvetlil je už iná vec. Napríklad vsetkovklude napísal horšie ako Taraba: že je to priemerné dievča s kozmetickou vadou! Asi ten jeho komentár podhodím zomrákom, nech vypátrajú jeho identitu a trochu ho porieši aj admin PolicieSR.


vsetkovklude
vsetkovklude | 9.1.2022 21:43

Nech sa páči, truntulák :D


Eamileann
Eamileann | 9.1.2022 23:14

Je pozoruhodné, ako Jojojo nevidel v Tarabovom komentáre absolútne nič o jej výzore, lebo to tak nebolo úplne explicitne napísané, zato na potvrdenie tých konšpiračných žvástov mu stačí krivý pohľad na fotke... Chudák asi nevie po slovensky úplne rovnako, ako Mizík nevie robiť s počítačom a Kotleba rozdáva šeky na 1488euro úplne náhodou :D


sarmantna teplaren
sarmantna teplaren | 9.1.2022 23:26

My to pomaly pripada tak, ze Jojojo je Livia alebo ze Livia je Jojojo.


Len tak
Len tak | 9.1.2022 23:32

Eamileann :

Prepáč, ale klérofašista nie je nadávka, len zaradenie do určitej časti politického spektra.

Jojojo je na to určite hrdý, svoju lásku k Tisovi, slovak štátu a ostatným hnedým veciam netají.

Dalo by sa polemizovať, či je slušné posielať ho pod kameň alebo nie. Je pravdou, že sú aj iné miesta, kde slnko nesvieti.


Len tak
Len tak | 9.1.2022 23:34

ST : Mi to tak pripadá. Správnejšie by bol alebo "Mne to tak pripadá.." alebo "Tak mi to pripadá..."


sarmantna teplaren
sarmantna teplaren | 9.1.2022 23:38

Len tak - pravdu mas. Uslo mi. Aj tebe to tak pripada? ;-)


Len tak
Len tak | 9.1.2022 23:40

Stane sa občas. Pokiaľ si nestaviaš svoj image na prznení slovenskej gramatiky, nič sa nedeje.


ja-som ja
ja-som ja | 10.1.2022 01:13

JOJOJO, ja ale nenatáčam drbnuté videá a nevešiam ich na net.. keby som to robil, tak by som sa nečudoval, že ma za také drbnuté názory ľudia hejtujú.
Každý, kto začne prezentovať svoje názory verejne si musí byť vedomý, že vždy sa nájde skupina ľudí, ktorej sa tie názory nepáčia.
A ak sú to drbnuté názory, tak je tá skupina ľudí veľká.
Taraba odštartoval hejt na mladú Emu Čaputovú svojim ironickým príspevkom na facebooku, pre nič iné, len že je to prezidentkina dcéra. sú aj iné modelky, extravagantnejšie, aj horšie vyzerajúce, ale o nich ani zmienka.
To už je údel hlupákov, snažia sa povedať ľuďom to svoje "múdro" a potom sa čudujú, že ich vysmejú.


| 10.1.2022 12:19

Porovnavat Liviu a dceru prezidentky nemozno.

Bolo by ich mozne porovnavat v pripade, ze by zuzana caputova vyuzivala svoju dceru v prezidentskej kampani, pripadne ju nejakym sposobom pouzivala pri vykone svojho uradu.

To sa vsak nedeje. Mne je naprikad Lubos Blaha vrcholne nesympaticky, povazujem ho za profesionalneho politickeho tlchubu a rozostvavaca, ale rozhodne by som niekde nelepil fotky jeho deti, teda ak sa same nezacne aktivne politicky vyjadrovat. O mladeho kalinaka by nikto na ulici ani nezakopol, keby sa nezacal politicky angazovat a rovnako by aj livia bola obyc dievca, keby nezacala so svetom komunikovat cez akoze nejaky kulturblog, z ktoreho sa potom po troche investigativy vyklul agitacny kanal ludi z prostredia lsns.(cize politicka cinnost)


gimli
gimli | 10.1.2022 13:35

"Eamileann | 9.1.2022 19:38
A nechaj ma hádať - Ty s Jajom, Valiantom, Nepochopom a zopár ďalšími si ten modrý, však máš taký pocit? :) Spomeň si na to, až budeš zase raz bez dôkazov a nepravdepodobného motívu ..."

Toto je argumentacia ad hominem. Nevyjadrujete sa k tomu, co bolo napisane, ale utocite na autora prispevku.

A co sa tyka Emmy Caputovej velku cast tejto kauzy a specialne jej politizaciu ma na svedomi prave Caputova a media. Poslanec Taraba doslova napisal "Vieme, že máme na Slovensku novú top modelku". Bola to zjavne provokacia, ale prezidentka a media sa nenestastie vyprovokovat dali.


| 10.1.2022 13:44

gimli cize ak postnem fotku mladeho Blahu alebo mladej Blahovej a dam k tomu post o tom ze tu mame novu rodiacu sa hviezdu medzi intelektualmi. Tak na vine bude Lubos Blaha a media... spravne?


Eamileann
Eamileann | 10.1.2022 14:08

Gimli, dá sa z toho pochopiť, že s tým, čo je na tom obrázku, úplne súhlasím. Jedna vec hodná reakcie na tom však je, že to sem dáva človek, ktorý sem nechodí hľadať porozumenie ani humor, ale chodí sem len šíriť práve tie konšpiračné žvásty, ktoré spoločnosť polarizujú na "my" a "oni", typický "zlodej kričí: chyťte zlodeja!". A to problém je. Jojojo to sem určite nedal preto, že by sa cítil byť podobný tomu zelenému panáčikovi v tomto meme, a nechať ho stavať sa do tej role bez konfrontácie v rámci slušnosti podľa mňa nie je OK. Neútočím na jeho rasu, náboženstvo, vek ani nič iné, len som mu pripomenul, čo tu sám bežne prevádza a tí, čo to tu sa sledujú dlhšie, vedia veľmi dobre, o čom hovorím. Až budeš verejne kradnúť a potom dávať krásne statusy o tom, ako by sa nám žilo lepšie, keby nikto nekradol, tiež sa voči Tebe ozvem. Ale ak vieš o lepšom spôsobe, sem s ním...


| 10.1.2022 14:43

Kazdy kto tu je registrovany a hodil hoc len jeden prispevok, tak musi byt zorientovany v nickoch ako jajo jojo jojojo ci nepochop ... to su etalony internetoveho kokotizmu. Ich by mohli balzamovat a uchovavat v metrologicom ustave.


Jojojo
Jojojo | 10.1.2022 14:45

Eamileann, ja tu nechodím šíriť konšpiračné žvásty, ja si tu z vás chodím robiť srandu!
Ak si to niekto vysvetľuje tak, že som ruský trol, ktorý má za úlohu podrývať Republiku a rozdeľovať spoločnosť pri budovaní ľud- ehm, liberálnej demokracie, aby mohol Putin dobiť Európu, to už vypovedá o vás, nie o mne. Stihomam sa to volá v odborných kruhoch.


Jojojo
Jojojo | 10.1.2022 14:48

A toto memečko bolo reakciou na to, že ak niečo napíšem proti základňam strýčka Sama, pacienti tu z toho urobia dilemu, kde dajú na výber medzi americkou alebo ruskou armádou, akoby to boli jediné dve možnosti.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader