Jojojo

Jojojo | Dobrú noc!

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
jojojo
Republiku si rozvracať nedáme! Zdroj: Seriózne médiá
 
Daniel
Daniel | 10.5.2022 08:35

Netrap sa uz. To nedas...


Eamileann
Eamileann | 10.5.2022 08:41

To tak, keď čítaš len nadpisy, typický Jojojo... Prečo myslíš, že to 'do you own research' je v zatvorkách? :D každý výskum, ktorý spočíva v čítaní pochybných článkov bez overovania podkladov, nemá s výskumom absolútne nič spoločné, nech to už nazývaš akokoľvek, maximálne tak vyrobíš akurát nového alternatívneho Jojoja, čo na otázky neodpovedá, lebo nevie, no vie, že my sme tí, čo zanevreli na fakty... Facepalm...

Stavím sa, že tie články sú o niečom podobnom, prípadne prikrášlené Photoshopom...


ja-som ja
ja-som ja | 10.5.2022 08:45

Jojojo, pozorne si to prečítaj.. ale vlastne načo, aj tak to nepochopíš..


Lucy in boots
Lucy in boots | 10.5.2022 08:49

Jojojo, naozaj you must not to do your own research. Hlavne nie na internete lebo internet nie je vedecká knižnica. Internetové algoritmy paruju obsah s tým čo by mohlo potenciálne zaujímať používateľa. Ak hľadáš niečo pre svoje hobby napr. novú udicu tak je to fajn. Ak hľadáš niečo na obohatenie mysle tak je to na hovno, lebo si len dostávas infosky len z jedného názorového spektra. Potom je tu ten fakt, že čomu sa snažili vedci prísť na koreň desaťročia sa snažia laici kriticky zhodnotiť počas hajzlovej prestávky s pomocou internetu. Dunning Krugerov syndróm a absolútna tolerancia diletantva, hlúposti povier robí z ľudí tupé ovce ktoré skočia na spek ľubovoľnemu šarlatánovi, či politickému propagandistovi. Niekto mi raz povedal že mám rešpektovať hocijaké iné názory. Budem, do piči ak tie názory budú mať hlavu a pätu. Ináč sú to len mentálne vysery obhajovane ako vlastnoručne naryzovane zlato počas mnohých dní v studenom horskom potoku.


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 09:33

Tak teraz neviem, či kritizujete Bellingcat alebo OSINT s tým vlastným výskumom na internete.
Hlavne nespochybňovať autoritu v TV, bioroboti! Aj v Rusku to tak majú.


| 10.5.2022 09:36

jojojo, hlavne nespochybnovat autoritu alternativnych webov, biokokot :D :D :D


ja-som ja
ja-som ja | 10.5.2022 09:42

Ako som vravel, nepochopil..


Daniel
Daniel | 10.5.2022 09:45

Jojojo | 10.5.2022 09:33 -> Robit vlastny zber dat, vysetrovanie a jeho priebeh a vysledok zverejnit na internete, versus robit "vyskum" sledovanim pochybnych hoaxerov a konspiracnych medii na internete a potom ich povazovat za zdroje skutocnych dat je VELKY rozdiel.


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 09:52

Daniel, s týmto súhlasím. Akurát, že aj tá prvá možnosť dosť často ukáže, že oficiálne hovnomety poriadne klamú a šíria jednostranné či neoverené informácie! Hrdinovia z Hadieho ostrova by vedeli rozprávať.


mdl
mdl | 10.5.2022 10:07

jojko, inac a vidis rozdiel medzi
"vakcina vas do 2 rokov zabije" a
"ukrainsky vojaci z hadieho ostrova su mrtvy"?


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 10:21

Nevidím. Ty áno?


Daniel
Daniel | 10.5.2022 10:27

Jojojo | 10.5.2022 09:52 -> Ak nemas kontakt s ochrancami po bombardovani, co si pomyslis? Asi su mrtvi, alebo asi to prezili? Nic? Ziadne svetlo v tme nezasvietilo?

To, co sa v case hladania odpovedi na neznamu vec, povazuje za pravdepodobne, ty povazujes za "pravdu mejnstrimu". A ak sa pravdepodobna vec upravi blizsie k realite po ziskani vedeckych ci exaktnych dokazov (casto tym istym "mejnstrimom"), tak to ty povazujes za potvrdenie, povodne sa "klamalo".

Zato ked tvoje alternativne zdroje siritelov skutocnej praUdy pridu so sokujucim tvrdenim (ako inak, ved emocie krmime najlahsie), ktore sa ukaze ako klamstvo prveho rangu, tak sa v tvojom moralnom parku ani listok nepohne.


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 11:02

Ale oni nepísali, že "pravdepodobne", "zdá sa", "asi",...
Oni usporiadali dojemnú panychýbu s vyznamenávaním in memoriam.


Eamileann
Eamileann | 10.5.2022 11:16

Jojojo, tomu s tým Hadím ostrovom sa hovorí propaganda, a v prípade Ukrajiny ide o tú najpotrebnejšiu formu, Ukrajina bola totiž napadnutá agresorom len kvôli jeho imperiálnym chúťkam a chorej predstave, že Moskva musí byť izolovaná pol sveta cez hory od ostatných krajín, inak by ju zaručene všetci napadli. Vieš, keď je vojna, nie je čas ani možnosť veci na území ovládanom nepriateľom fact-checkingovať. Môžeš ale aj schválne klamať, ak tým posilňuješ morálku vo svojich radoch a kazíš morálku agresora (ktorý na Tvojom území nemá čo robiť ani bez zbraní, nieto ešte s nimi), je to morálne úplne prípustné a je to veľmi žiadúce. A nedá sa to v žiadnom prípade porovnávať s tým, čo chrlili do sveta ruské médiá od... odjakživa?... s cieľom destabilizovať našu spoločnosť a totálne všetko morálne zrelativizovať.

Takže áno, medzi propagandou aktuálne šírenou Ukrajinou a proruskými či medicínskými hoaxami vypúšťanými s cieľom podkopať dôveru v rozum je asi taký rozdiel ako medzi nákupom a kradnutím: na konci síce rovnako vlastníš, čo si pre tím nevlastnil, ale morálne nie je o čom diskutovať...


mdl
mdl | 10.5.2022 11:19

Jojojo | 10.5.2022 10:21

dosledok prveho na zivoty ludi je velmi velky.
dosledok druheho je takmer nic.

samozrejme nechcem obhajovat bulvar, clickbait clanky, huckanie atd.
ale su tam jasne hranice.


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 11:34

Eamileann my sme vo vojne s Ruskom?

mdl ide o to, že Rusi nás nechali dva dni pekne vymáchať v emóciách a potom svetu ukázali, že sú všetci živí a zdraví. Tak premýšľam, komu toto slúži. Normálnemu novinárovi by došlo, že je nejaká šanca, že to prežili... Či tie západné médiá nebudú podplatené Putinom? Keď už Kremeľ stojí za americkými voľbami, francúzskymi voľbami, brexitom, žltými vestami,... prečo by nemohol podplatiť Kernovú? 🤨


Daniel
Daniel | 10.5.2022 12:04

Jojojo | 10.5.2022 11:34 -> Ano. Sme vo vojne s Ruskom. Cely civilizovany svet. Rusko nas vyhlasilo za nepriatelov, virtualne si uz porcuje krajiny EU, vyhraza sa agresiou kazdemu, kto nechce skakat podla jeho not. Ak nebudeme Ukrajinu podporovat v ich boji (podobne ako Rusi nas pocas SNP, alebo USA Rusko pocas WW2) az do ich vitazneho konca, tak Potkan pojde dalej.


vlado
vlado | 10.5.2022 12:47

jojko, z hovna bič neupletieš, skušaš to znova a znova. sice je mi tvoja snaha sympaticka, nevzdavaš sa, čo je fajn, ale ešte si si nevšimol, že si celý od hovna? smrdíš.


Eamileann
Eamileann | 10.5.2022 13:00

Áno, sme vo vojne s Ruskom, celý západ je vo vojne s Ruskom (hoci si dlho myslel, že nie je), z pohľadu Ruska vojna totiž nikdy neskončila. Od polovice minulého storočia pracuje na vymývaní mozgov ľudí na západe, dôsledkom je podpora politikov typu Trump od hromady ľudí ako si Ty, totálny rozklad z vnútra... Nikto z vás by v Rusku žiť nechcel, ale šíriť tie jeho sračky budete úplne nadšene... Až raz budeš mať šťastie zažiť blahobyt pod Ruskou nadvládou, potom možno pochopíš, aký je rozdiel medzi "dobrou" propagandou a propagandou, proti ktorej treba bojovať...


mdl
mdl | 10.5.2022 13:07

Jojojo | 10.5.2022 11:34

teda podla teba to dvoj dnove cakanie malo take nasledky, ze sa o nich oplati rozmyslat?
napr ze by mali nejake ine postove znamky?


Michal
Michal | 10.5.2022 13:47

Jojo, why don´t you get a job ?
(parafrázujem Offspring)


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 14:16

Eamileann: "sme vo vojne s Ruskom" Pozor, aby sa ti to nesplnilo. To už nebude taká sranda, ako vypisovať somariny po internete. https://dfens-cz.com/wollt-ihr-den-totalen-krieg/

Michal: lebo nikde tak dobre neplatia, ako na Súmračnej/u Kotlebu/v Kremli. Teda vlastne mi zavreli biznis (Hlavné správy), tak nemám čo robiť. Vyber si :)


Eamileann
Eamileann | 10.5.2022 15:22

"Pozor, aby sa ti to nesplnilo."
> Splnilo sa "mi" to skôr, než sme sa obaja narodili, ako som už vysvetľoval a Ty ako negramotný odignoroval, akurát sa zatiaľ nebojuje konvenčnými zbraňami... A sranda by to rozhodne nebola, preto by si sa Ty troll mal konečne spýtať sám seba, prečo tie ruské sračky šíriš. Ale nemusíš sa báť, vďaka hrdinstvu Ukrajiny, jej podpore západom a vďaka tomu, že sme v NATO, ku konvenčnej vojne s Ruskom veľmi pravdepodobne nedôjde, verím, že Putin nie je taký šialenec, jediné, čo môže tá zaostalá prdel s pocitom veľmoci dokázať, je iniciovať zničenie sveta v jadrovej vojne. A ak k tomu dôjde, bude len a len jej chyba, verím však, že nikto, ani Rusko to nechce. Ak by to aj myslelo vážne s tými vyhrážkami, tak určite nie je správne nechať sa vydierať a ustupovať agresorovi, k čomu nás ako správny kolaborant stále vyzývaš. Stojí Ti taká krajina za to, že sa jej tak vehementne zastávaš? Nebude sa bojovať ani do posledného Ukrajinca, ako rád opakuješ, ani naše dočasné ekonomické nepohodlie nás neohrozí na životoch. Je na čase otvorene pomenovať, že za svoju zaostalosť, neefektívnosť a izoláciu si môže Rusko úplne samo. Nemecká politika obchodovaných vzťahov za každú cenu očividne nefungovala (Ukrajinci cítia dôsledky na vlastnej koži). Už sa konečne zobuď!


Daniel
Daniel | 10.5.2022 17:12

Jojojo | 10.5.2022 14:16 -> Nechceš rozhorieť ostrú vojnu, ale šírením týchto proruských drístov, tomu vehementne podkuruješ. Asi tvoj ideálny svet je postavený na podlizovaní sa a servilnosti najväčšiemu zloduchovi. Si vlastne taký Mimoň.


Lucy in boots
Lucy in boots | 10.5.2022 18:49

Jojojo, žiadna vojna s Ruskom zatiaľ nehrozí. Nanajvýš ostane studená, intriganska, manipulátorska, hybridna vojna akú vedie Rusko už roky, lebo je prasivy slabosky bastard schopný len podrazat nohy. Nemá silu Sovietskeho zväzu, svoj potenciál preziera a hnije z vnútra. Útokom na Ukrajinu ukázalo svoju slabosť. Zle pripravená okupácia lebo ju pripravoval kanclkokot dosadený iným kanclkokotom, realizovaná podobne strukturovanou armádou. Mark Twain povedal že politici a plienky by sa mali pravidelne obmieňať z tých istých dôvodov. Logistika bola slabina Sovietov v Afganistane a ku podivu Rusaci si nabíjajú držky na Ukrajine, lebo nechcú zmeniť nič. Takáto retardovaná imperiálna veľmoc nemá potenciál dobýjať. No a že má nejaké jadrové, chemické, biologické zbrane? To je dedičstvo Sovietskeho zväzu ktoré leží bez údržby na sklade od čias Gorbacova, ak to samozrejme už expirovane nevyhodili alebo nepredali aby mali na chleba. Lebo od čias rozpadu Sovietskeho zväzu Rusaci nerobia nič pre rozvoj. Keď je zle diluju staré sovietske zbrane do rozvojových krajín, keď dobre, bohatnú na vysokej cene ropy a dopĺňajú zlaté hajzle. Horných 10000. Zvyšok serie do diery v zemi.Dajme tomu, že z rozpadnutej zaprášenej police vezmú zajdenu atomovku, spojazdnia a "takticky" použijú. O dva dni bude Moskva vyzerať ako teraz Charkov, z Kremla ostane len diera v zemi a Vocca sa bude krcit v tesnom objatí s Lavrovom v altajskom bunkri.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader