Jojojo

Jojojo | Dobrú noc!

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
jojojo
Klik na zdroj 2 Zdroj: www.facebook.com
 
Daniel
Daniel | 10.5.2022 08:48

Predstav si, ze nepotrebujes mozog, chod si zabehat a ozer sa v krcme. A mas po probleme. Vykasli sa na svetovu politiku, pretoze vsetko, co zamestna viac, ako bulvarnu cast tvojho vedomia, ta unavuje a nedokazes to pochopit. V podstate je jasne, ze vsetci, ktori to nevedia mentalne dat, potrebuju lahke a proste vysvetlenie, lebo inak "nevedia spat".


| 10.5.2022 09:40

:-D Daniel ma pravdu!


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 09:43

Daniel má vždy pravdu! :)


obserr
obserr | 10.5.2022 09:55

ako vtip suche, trochu nabeh na parodiu ..
ak myslene vazne, tak tie rady moc nepomozu, ak mas zopar ukrajincov ubytovanych doma, tvoje deti chodia s nimi do skoly, stretavas ich v obchode, mhd, ...


maarty
maarty | 10.5.2022 11:30

čo čakať od dezolátskeho webu, ktorému cinkajú na účet ruble a ktorý sa tvári ako "spravodajský web" a pritom má za úlohu čo najviac rozoštvať ľudí nie spravodajským ale "memečkovým" obsahom typu Blahovín a Uhríkovín.


nijan
nijan | 10.5.2022 11:33

no nazdar! my sme susedia s Ukrajinou a bombardovanie uz zasiahlo aj byvale uzemie slovsneka zakarpatsku rus, len 70 km od nasich sucasnych hranic, taku bujnu predstavivost nemam, a mozno by su ju nemal ani ty jojojo keby si nechlastal tu smejdavu pancovanu rusku vodku s extra obsahom metanolu, ale ty aj ta neznama dochodkyna z ceska si predstavte, zeby ste zili v rusku a potom si suskte predstavit, ze ked zverejnite cokolvek o vojne na Ukrajine tak vas nepride zobrat ruske nacisticke komado, ale dobry elfovia a predstavte si, ze vas nezavru do ruskeho kiminalu ale do trebarz do cukrarne, fantazii sa medze nekladu, realitu mame za humnom


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 11:39

Kým u nás ti príde zabúchať iba NAKA. Za obhajovanie vojny, ako sa najnovšie vyhrážajú hovnomety rokmi v base za počmáraný bilboard.

Hej a na ruskú vodku mi nešahaj!!!


nijan
nijan | 10.5.2022 11:57

a komu takto za propagandu buchala NAKA? jedine co mohlo buchnut Blahovy bol barani hemoriod


Daniel
Daniel | 10.5.2022 11:58

Jojojo | 10.5.2022 11:39 -> Rusi sa vyhrazaju 15 rokmi za slovo "vojna". Este aj v tom musia byt lepsi, no...


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 12:20

No vidíš, včera na Narkóze sa vyhrážali tuším 12 rokmi za počmáraný bilboard. Asi preto, že nevedieme "špeciálnu operáciu" sú tresty miernejšie, ako v Rusku :)


trombon
trombon | 10.5.2022 12:35

rusi maju pravdu, cely svet je zly a chce im ublizit, cely svet je fasisticky a oni nas chcu oslobodit, ja chcem ist do ruska zit a pracovat, chcem prispievat svojim chovanim a pracou na ich blahobyt. kolko hajzlovych mis a mikrovlniek a praciek im mam priniest?


enpece
enpece | 10.5.2022 12:40

Všetky.


Daniel
Daniel | 10.5.2022 13:08

Jojojo | 10.5.2022 12:20 -> No, ked pozeras bulvar, co cakas? Bulvar zije z emocii a ty si, ako tu krasne ukazujes, na nich priam zavisly. Si hltac novinovych titulkov a clickbajter. U teba vzdy ako prve vybuchnu pocity a rozmetaju vsetky zbytky racia na franforce.


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 13:49

Daniel, možno si si nevšimol, ale ja som sa k tomu vôbec nevyjadroval. Nevyjadrujem sa ani k iným veciam a vraj som preto proruský trol. Nie som skrátka dosť angažovaný, keď otvorene nefandím rozbíjaniu Ukrajiny Moskvou ani Kyjevom.

Trombon, enpece: Na to, aby vás dvoch pustili do Ruska, by ste museli doniesť riadnu kopu podarúnkov. A stále by ste nemali isté, či vás tam chcú.


enpece
enpece | 10.5.2022 14:00

Tak si to zhrňme. Ja do ruska nechcem.

A napísať, že Ukrajinu rozbíja Kyjev, no to môže len naše Milé Jojojojo. Cmuk na tvoj čipíček. Zas sa ti prehrial.


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 14:14

Tak sorry jako, nevšimol som si to horúčkovité úsilie našej diplomacie pod vedením Ivánušky Korčokova na ukončenie vojny. Počujem iba štekanie, hrkanie reťazou a strkanie Ukrajincov pred ruské zbrane. Sláva Ukrajine!
Nikoho nezaujíma, že nechceš do Ruska. S našou antikorupčnou vládou sme k Rusku bližšie každým dňom!


maarty
maarty | 10.5.2022 14:57

S Ľuboškom Hahom by sme už boli dávno strčení vo Voloďovej rektálnej diere a práčky by sa na Sibír posielali aj z košického letiska. A Aďo by chodil honiť brko za nejakým senilným treťotriednym tavarišom, čo si ani hrknúť nevie bez toho, aby nerozlial a tlačovkoval o tom, ako nás zachránil pred hladom a zimou.


enpece
enpece | 10.5.2022 15:08

Jojojo. Melieš sračky. Predtým si písal niečo o Kyjeve. Teraz melieš niečo o akýchsi korčekoch. Nadýchni sa. Napočítaj do desjat, vydýchni. Upokoj sa . A potom napíš, medzitým sa ti schladí čipíček


Eamileann
Eamileann | 10.5.2022 15:46

Všetci sa snažia o ukončenie vojny, Ty ľudský odpad, Korčok spolu s ostatnými tiež, akurát nie sú ochotní akceptovať také ukončenie vojny, v ktorom podporuješ Rusov Ty a ktoré by znamenalo odovzdanie Ukrajiny Rusom. Vojna skončí, až sa agresor stiahne, alebo až ho Ukrajinci vyženú, lebo sám sa očividne stiahnuť nehodlá, a preto robí celý západ všetko čo môže, oheň priamej vojenskej intervencie.

Hold, sloboda niečo stojí, západ to musel pochopiť skrz WW2, no aby ste to pochopili aj Vy, najhlbšia morálna spodina, Ukrajinci si musia dať repete...

"Nie som skrátka dosť angažovaný, keď otvorene nefandím"
> Keby si nebol dosť angažovaný, tak by sme o Tebe nevedeli. Takže netrep, si akčný proruským smerom vysoko nadmieru...


Eamileann
Eamileann | 10.5.2022 15:47

*okrem priamej vojenskej intervencie


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 16:52

enpece Ivánuška Ukrajinu samozrejme nerozbíja. Rozbíjajú ju ruské tanky, pod ktoré ju Ivánuška s ostatnými hujermi usilovne strká.

Eamileann nádych, výdych. Rusi už dobrých 15 rokov hovoria, že Ukrajina je červená čiara. Že Ukrajina NEmôže byť členom amerického NATO, že môže byť hocičo, ale nie otvorene protiruská. To NEznamená, že má byť pod ruskou čižmou, tak, ako pod ňou nie je Fínsko. Rusi nerobili nič nepriateľské ani vtedy, keď (vraj proruský) Janukovyč viedol kampaň ako dostane Ukrajinu do EU a chcel podpísať asociačnú dohodu. Akurát Rusi chceli prehodnotiť zmluvy s Ukrajinou, lebo potrebovali chrániť svoj trh pred EU trhom, ktorému by sa Ukrajina automaticky otvorila.

Bol to západ, ktorý postavil Ukrajinu pred sofiinu voľbu, aby si rýchlo vybrala, pričom EU odmietla platiť výdavky na transformovanie ukr. ekonomiky, ktorej veľká časť (hlavne bohatší Donbas), bola napojená na východné trhy. Preto Janukovyč požiadal o odklad dohody a čas na rozmyslenie.
Zvyšok je známa história: vypukli protesty, ktoré "niekto" podporoval, neskôr Janukovyč súhlasil s predčasnými voľbami, ale to opäť "niekomu" nevyhovovalo. Protiústavný puč za pomoci neonacistov, otvorený protiruský šovinizmus, vzbura ruskojazyčných oblastí (nielen Doneck a Luhansk) a "protiteroristická" operácia, občianska vojna na východe, ktorú začali podporovať Rusi, aby natvrdo znemožnili vstup Ukrajiny do NATO a tiež si zaistili Krym (= zachovanie strategickej kontroly nad Čiernym morom).

Ale to opäť nebránilo "niekomu" v tom, aby Ukrajinu odrádzal od dodržiavania Minských dohôd, vyzbrojoval a cvičil jej armádu, vrátane otvorene neonacistických polovojenských organizácií (vraj ukrajinskí vojaci nie sú dosť spoľahliví, mnohí sa otvorene pridali u povstalcom) a urobili tak z Ukrajiny člena NATO de facto.

Jediné, čo Rusi chceli bolo, aby Ukrajina nebola v NATO a aby sa jej vláda nesprávala protirusky, aby bola spoľahlivým partnerom pri tranzite plynu. Možno v pozadí boli aj iné záujmy, ale ja o nich neviem.
A samozrejme, toto platilo do 24. februára, ktorému predchádzalo masívne sústreďovanie ukrajinskej armády okolo Donbasu a Krymu, pričom 15. februára začali Ukrajinci masívne ostreľovanie Donbasu (pozri daily reports OBSE) - asi preto Blinken vedel, že 16. februára začne vojna. Vtedy začala evakuácia civilistov z Donecka a Luhanska do Ruska, o ktorej písali aj naše hovnomety. Lavrov hovoril o 100 tisíc utečencoch.

Toto sú fakty, na ktorých už, zdá sa, nezáleží. A tak sa napĺňa to, čo hovoril Maersheimer už v roku 2015. Ak budú Amíci tlačiť na pílu, Ukrajina bude zničená. A moja otázka je stále tá istá: je Ukrajina primeraná cena za to, aby vraj Putin dostal príučku?

PS: zober do úvahy, že kyjevská vláda je od roku 2014 plná amerických poradcov a ich bábok typu Saakashvili a Mikloš. Viď hlavne Natália Jareško, americká diplomatka, ktorej dali ukr. občianstvo, aby mohla byť vo vláde. Takže je dosť zaujímavé, ak sa bojíš, že by sa Ukrajina stala bábkovým štátom. Ona už bábkovým štátom je.

PPS: že mal Janukovyč pravdu s tým odtrhnutím ekonomiky od Ruska, sa napokon ukázalo: Antonov prišiel o ruský trh a napriek snahe o dodávky na západné trhy, zanikol v roku 2017. To bola firma fungujúca od roku 1946, so 14 tisíc zamestnancami...

PPPS: https://www.moj...r_dokument.html


enpece
enpece | 10.5.2022 17:14

No do piči. Milión pismen. A každé jedno z nich je chujovina ako v lete sneh. Škoda drať na to klávesnicu.

Len jedna vec. rusi si môžu rozprávať čo chcú ale nemajú právo sa jebať do druhej krajiny, nemajú právo sa tej krajine vyhrážať, že ju rozjebú ak vstúpi do nejakého spolku. Koniec jednej veci, zvyšok je nepodstatný, čo si napísal. Sú to chujoviny, ktorým ani sám neveríš.

A všimol si si ako si nádherne zmizol od tohto trápneho linku s nejakým podivným kvázi vtipným videom až ku Kyjevu, korčokom, Moskve a chujovinám?

Preto ťa poprosím o jednu vec, schlaď svoj čipíček. Viem, vonku je hic, ťažko sa to robí, chladenie 12stupňovým médiom má vedľajšie účinky. A potom sa reštartuj, melieš totiž strašné kokotiny!


enpece
enpece | 10.5.2022 17:19

A aj s tým Antonovom si strašnú chujovinu zadrel, vieš?


Daniel
Daniel | 10.5.2022 17:24

Veeeeeľa skopirovaných propagandistických sračiek. A Anne Laure Bonnel? Si robíš kozy? Tebe niet pomoci. Si v tom hnoji až po uši štokholmského syndrómu.


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 17:36

Sorry, ten dokument mal byť tento:
https://www.facebook.com/watch/?v=947041452048865

Ale nezaškodí ani Bonnel na doplnenie informačného embarga, ako to vyzeralo od roku 2014.


enpece
enpece | 10.5.2022 17:40

Davaj davaj! Chujovín je stále málo! Samozrejme na linky od teba neklikám. A prijeb niečo o Antonove (firme)! Nech sa zasmejem!

Už tu mam kukance a kolu...


Eamileann
Eamileann | 10.5.2022 17:57

"Rusi nerobili nič nepriateľské ani vtedy, keď (vraj proruský) Janukovyč viedol kampaň ako dostane Ukrajinu do EU a chcel podpísať asociačnú dohodu..."
> WTF, kámo, niť si stratil hneď na začiatku, odvtedy všetko zle. Keby ju Janukovyč chcel podpísať, tak by ju podpísal, a nevypukli by mu protesty, že neplní, čo sľúbil. Tesne potom nasledoval Krym a Donbass s Luhanskom... A pred tým? Jasné, vôbec nič nepriateľské, len Rusi dotovali svoje bábkové postavičky v politike, manipulovali voľby a Juščenko takmer neprežil otravu. Plus vydieranie plynom, aby som nezabudol. Ideálny sused :D

"Toto sú fakty, na ktorých už, zdá sa, nezáleží"
> Až na takú drobnosť, že tie Tvoje "fakty" pravdu nevideli ani z rýchlika...

Napísal si riadny kus textu, ale bohužiaľ, že si ľudský odpad, čo vyzýva na ponechanie Ukrajiny napospas Rusku, to si len potvrdil... Nikto nedáva príučku Putinovi, ak si si nevšimol, všetci na neho zvysoka kašlú a dajú mu svätý pokoj, keď sa prestane srať do zvrchovaných štátov na svojich hraniciach a kradnúť im územia, ako sa mu zrovna zapáči, keď si prestane myslieť, že má na to právo, lebo Rusko je "veľmoc". Nie sme v prvej polovici dvadsiateho storočia ani v dobe, keď Európske veľmoci kolonizovali zvyšok sveta, Putin by sa mal prestať hrať na Petra Veľkého či Ivana Hrozného, a to je celé...

O čo sa stavíme, že vďaka tomu, ako sa Ukrajina teraz bráni, bude mať dvadsať rokov po vojne vyššie HDP než Rusko? Keď si nie si istý, či sa im vyplatí brániť sa pred režimom vykazujúcim nepríjemne veľa spoločných charakteristík s Hitlerovým režimom? Budú na to hrdí do konca sveta, to Ti garantujem...


trombon
trombon | 10.5.2022 18:38

10.5.2022 13:49 jasne, stara ruska skola - podarunky a vela... teba by chceli v rusku? alebo takto sa opytam: chcel by si zit v rusku ?


Jojojo
Jojojo | 10.5.2022 19:46

Eamileann: "Keby ju Janukovyč chcel podpísať, tak by ju podpísal" =
"Keby Čaputová chcela vypnúť plyn, tak ho vypne - už v roku 2014".


Eamileann
Eamileann | 10.5.2022 20:01

Čo tým chcel básnik povedať a ako to vyvracia čokoľvek z toho, čo som povedal, obzvlášť to, že si morálna žumpa?

Akože by naša prezidentka, ktorá vtedy nebola v úrade, mala vtedy rovnakú právomoc čokoľvek vypínať (čo nemá ani dnes), narozdiel od Janukovyča, ktorý odmietol podpísať niečo, čo bolo dávno schválené? A ak niečo chcel podpísať a nepodpísal, tak to bolo len na tlak toho mierumilovného Ruska, ktoré vtedy podľa Tvojich slov nerobilo nič nepriateľské? Zase jedna za Tvojich perál, čo nemá hlavu ani pätu...


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader